Toimikunta

Lauttakylän Tavaralinjamiehet ry, os. 022 TOIMIKUNTA


akt022@hotmail.com

Lauttakylän Tavaralinjamiehet ry
Sahamäki 2

32700  Huittinen

 

Yski Kari

Puheenjohtaja/ Järjestövastaava

050 554 2693

kari.yski@osasto22.fi

Moisio Kari

Taloudenhoitaja

040 550 8913

kari.moisio@osasto22.fi

Kaija Sami

Sihteeri/Kirjeenvaihtaja

040 078 4959

sami.kaija@hotmail.com

Saarinen Tony

Varapuheenjohtaja Työehtosopimus / Työsuhdevastaava

050 360 7141

saarinen.tony@gmail.com

Varjokumpu Juha

Koulutusvastaava

040 577 7652

juha.varjokumpu@osasto22.fi

Koivisto Vesa

Nuoriso / Sosiaali ja työsuojeluvastaava

040 963 1061

vesakoivisto@hotmail.com

Ali-Rantala Irmeli

Jäsen

045 603 1654






VARAJÄSENET








Hyvönen Tero

Varajäsen

0400 937443

tshyvonen@luukku.com

Hakala Mika  Tiedotusvastaava 045 6327074 mika.hakala@osasto22.fi

Varjokumpu Pertti

Eläkeläisten yhdyshenkilö

050 585 4183

pertti.varjokumpu@osasto22.fi













 


Kirjoita uusi kommentti: (Napsauta tästä)

123kotisivu.fi
merkkiä jäljellä: 160
OK Lähetetään.
Katso kaikki kommentit

| Vastaa

Uusimmat kommentit

29.04 | 11:24

Hei, olettehan huomanneet AKT karting kilpailun pesämäessä 19.5.2018. Kisaan pääsee siis 50 ensiksi ilmoittautunutta kilpailijaa. Kilpailusta on kutsu Akt.n nettisivulla ja lehdessä. Jos osastostanne löytyy asiasta kiinnostuneita niin, sitten vaan pikaise

...
21.08 | 17:08

Jos kiinnostaa olisi Facebookissa ryhmä Kuljetus Vaanosta

https://www.facebook.com/groups/235446256572004/419616088155019/?notif_t=like

...
02.02 | 09:45

Komeat ja vahvat miehet

...
28.11 | 15:53
Valokuvat on saanut 10
Tykkäät tästä sivusta
Hei!
Kokeile tehdä oma kotisivu. Minäkin tein! Se on helppoa ja sitä voi kokeilla ilmaiseksi
ILMOITUS