Toimikunta

Lauttakylän Tavaralinjamiehet ry, os. 022 TOIMIKUNTA


akt022@hotmail.com

Lauttakylän Tavaralinjamiehet ry
Sahamäki 2

32700  Huittinen

 

Nimi

Tehtävä

Puh

Sähköposti

Yski Kari

Puheenjohtaja

050 554 2693

kari.yski@osasto22.fi

Moisio Kari

Taloudenhoitaja

040 550 8913

kari.moisio@osasto22.fi

Kaija Sami

Sihteeri

040 078 4959

sami.kaija@hotmail.com





Saarinen Tony

Varapuheenjohtaja

050 360 7141

saarinen.tony@gmail.com





Varjokumpu Juha

Nuoriso/Koulutus

040 577 7652

juha.varjokumpu@osasto22.fi





Hakala Mika

Tiedotusvastaava

045 632 7074

mika.hakala@osasto22.fi

Koivisto Vesa

Jäsen






 

VARAJÄSENET


Ketonen Juho 

Varajäsen



Hyvönen Tero

Varajäsen

tshyvonen@luukku.com

kumpu Pertti

Varajäsen



pertti.varjokumpu@osasto22.fi





 


Kirjoita uusi kommentti: (Napsauta tästä)

123kotisivu.fi
merkkiä jäljellä: 160
OK Lähetetään.
Katso kaikki kommentit

| Vastaa

Uusimmat kommentit

29.04 | 11:24

Hei, olettehan huomanneet AKT karting kilpailun pesämäessä 19.5.2018. Kisaan pääsee siis 50 ensiksi ilmoittautunutta kilpailijaa. Kilpailusta on kutsu Akt.n nettisivulla ja lehdessä. Jos osastostanne löytyy asiasta kiinnostuneita niin, sitten vaan pikaise

...
21.08 | 17:08

Jos kiinnostaa olisi Facebookissa ryhmä Kuljetus Vaanosta

https://www.facebook.com/groups/235446256572004/419616088155019/?notif_t=like

...
02.02 | 09:45

Komeat ja vahvat miehet

...
21.08 | 17:09
Etusivu on saanut 15
Tykkäät tästä sivusta
Hei!
Kokeile tehdä oma kotisivu. Minäkin tein! Se on helppoa ja sitä voi kokeilla ilmaiseksi
ILMOITUS